Yhteystietoja

Hallitus 2020

Matikka Heli, +358 400 123430, heli.matikka@pp.inet.fi
puheenjohtaja, jäsenasiat

Sipiläinen Eero, +358 407438977,  eero.sipilainen@gmail.com, varapuheenjohtaja

Wickström Marianne, sihteeri, +372 5666 5754, mwickstrom48@gmail.com

Krummenacker Kristina, +372 5606 0620, kristina.krummenacker@gmail.com

Lamberg Matti, +358 4004 14371, lamberg.matti@gmail.com

Lakka Raimo,  + 358 4004 90991, raimolakka@gmail.com, ”Suomalaiset Haapsalussa” ryhmän Facebook-päivittäjä

Lankinen Kalevi, +372 5013134, kalevi@online.ee

Puttonen Oili, +358 400 483859, puttoneno@gmail.com

Lehtonen Markku, +372 51922291, pikseke@hotmail.com

Parviainen Jaakko, +358 443472630, parviainen.jaakko@gmail.com, viestintä, seuran sisäisen (Haapsalun Seudun Suomi-Seura) Facebook-ryhmän päivittäjä

Tilintarkastajat 2020

Anita Ramstedt

Juhani Saari

Sähköposti

info@haapsalunsuomiseura.ee

 Seuran virallinen postiosoite

Haapsalun Seudun Suomi-Seura/Haapsalu Piirkonna Soome Selts, C/O Priivato OÜ, Niine 38-19, Haapsalu, 90506 Läänemaa, Estonia

Kirjanpito

Kirjanpitotoimisto Priivato OÜ, käyntiosoite Nurme 2. s-posti: priivato@hotmail.com

Seuran pankkitilit

Danske Bank (Suomi): Haapsalun Seudun Suomi-Seura FI15 8500 0710 1806 03
SEB (Viro): Haapsalu Piirkonna Soome Selts EE75 1010 2200 2892 6017

SEB:n tilille voi maksaa Suomen tililtä samalla tavalla kuin laskuja Suomen pankkeihin eli ei tarvitse maksaa ulkomaan maksuna.

Sosiaalinen media

Julkinen Facebook-ryhmä: Suomalaiset Haapsalussa

Seuran sisäinen Facebook-ryhmä: Haapsalun Seudun Suomi-Seura